פתרונות הצללה וסגירות חורף

כולנו יודעים כי ברוב ימות השנה בישראל, מזג האוויר חם במיוחד. לכן פעמים רבות אנו נמנעים משיבה ממשוכת בגינה, או במרפסת, או במרחבים פתוחים. פתרונות הצללה נולדו במיוחד בעקבות כך- בכדי לאפשר לנו לשבת בחוץ גם בימי הקיץ החמים, ולהינות מבריזה, או מצל נעים, בלי קרני השמש הקופחות. קיימים סוגים רבים של פתרונות הצללה, ולכל אחד יתרונות לחלל אליו הוא מתאים.


פתרונות הצללה הם למעשה שם כללי לסוככים, רשתות, וכדומה, אשר תפקידם לתת צל למבנה כלשהו. כאשר הפתרון משתנה ממבנה למבנה. פתרונות אלו מיועדים בדרך כלל לימי הקיץ החמים ושטופי השמש בישראל. רשת הצל מעניקה הרגשה של קרירות ורעננות, גם בימים החמים בשנה. כמו כן, היא מסננת את קרני השמש, ומפחיתה את החום הכבד שיוצרת קרינת השמש.

אוהלי אברהם מתמחה בפתרונות הצללה ע"י רשתות הצללה שונות (כ-90% הצללה) במידות ובצבעים שונים בהתאם לבקשת הלקוח ולתנאי השטח הקיימים כמו כן, ניתן לתפור כל מידה וצורה לפי בקשה אישית של כל לקוח ולקוח.

אנחנו באוהלי אברהם גאים להעניק את הטוב ביותר, כאשר אנו מחזיקים בלמעלה מעשר שנים בתחום ההצללות, במגוון רחב של בתים פרטיים, ארועים, ומוסדות. יחד נוכל לתכנן את האירוע הקרוב שלכם, על הצד הטוב ביותר.

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

השירותים שלנו

 


לקבלת הצעת מחיר
ולהזמנות חייגו
072-338-05-59
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

location, location, map, marker, pin

שלום שבזי 16, ראשון לציון

phone3, phone, contact, telephone, support, call

072-338-05-59

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

ohaly-avraham2017@walla.co.il


יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 072-338-05-59 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם