סככות הצללה

אחד הכלים היעילים ביותר לשימוש בקיץ החם של ישראל הוא סככות הצללה. סככות הצללה נועדו לספק הגנה מפני השמש וצל רחב באיזורים פתוחים.

ישנם סוגים שונים ומגוונים לסככות הצללה, אך כולם מספקים את אותה מטרה - הגנה מהשמש וקירור האיזור.
 

סככות למרפסת

השאיפה של כל משפחה בישראל עם דירה, היא מרפסת שמש. כשאנו מגדירים דירה טובה ואיכותית זו דירה שיש לה מרפסת עם חשיפה לשמש.

ההנאה של המשפחה מהמרפסת בימות השנה נפגעת ברגע שהקיץ המהביל מגיע ולא מאפשר ישיבה ממושכת במרפסת כמעט בכל שעות היום. הימים בקיץ ארוכים יותר וחמים מאוד משעות הבוקר והרצון לשבת במזגן הוא גדול. אז יש לכם מרפסת שמש מדהימה, איך פותרים את הבעיה בקיץ?

הפתרון הוא פשוט - סככות למרפסת. סככה למרפסת תספק את הפתרון היעיל ביותר לקיץ ותאפשר לכם לארח משפחה וחברים במרפסת גם בשעות החמות ביותר.

גם למרפסות יש אמצעים שונים להצללה. יש סוככים למרפסת ופרגולות וסככות קטנות. לכל דירה צריך להתאים את אמצעי ההצללה המתאים. ישנן דירות שהסוככים למרפסת צריכים להיות גדולים ומסיביים יותר בכדי לתת פתרון מקסימלי להגנה מפני השמש הקופחת בימים החמים.
 
 

פתרונות הצללה

בכדי למצוא סככות צל איכותיות ויעילות אפשר לפנות ל"אוהלי אברהם". "אוהלי אברהם" מנוהלת על-ידי אברהם עדני ומספקת סככות הצללה מחומרים שונים ובצבעים שונים לפי בקשת הלקוח. סככות הצל של אוהלי אברהם עשויות מחומרים המתאימים לקיץ, כמו בד היוטה מסוג פרלייג המהווה שם נרדף לחומר איכותי ברמה גבוהה המגן מפני קרני השמש. ייצור הסככות מתבצע על-ידי צוות מקצועי ומנוסה של "אוהלי אברהם" היושבים בראשון לציון ומספקים שירותי הצללה לכל הארץ.

הצוות יכול לתפור את הסככות לפי המידה שהלקוח מזמין ולהתאים את הסככות למקום בו הן יוצבו. בנוסף, צבע הסככות יכול להיות תואם לצבע הדירה, הקיר של המרפסת, הצבע החיצוני של הבניין או לפי בחירה אישית של הלקוח.
 
"אוהלי אברהם" מספקים פתרונות הצללה גם למוסדות וארגונים המעוניינים להקים אוהלי קיץ בגדלים שונים לאירועים משמחים או לאבל.

המוצרים מותאמים לכל לקוח בצורה איכותית ומקצועית.
 

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

השירותים שלנו

 


לקבלת הצעת מחיר
ולהזמנות חייגו
072-338-05-59
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

location, location, map, marker, pin

שלום שבזי 16, ראשון לציון

phone3, phone, contact, telephone, support, call

072-338-05-59

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

ohaly-avraham2017@walla.co.il


יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 072-338-05-59 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם