השכרת סוכות אבלים

ישנם אירועים בחיים שלא היינו רוצים ומעוניינים לקיים ולערוך אותם. אחד מהאירועים הללו הוא אזכרה ושבעה של אדם קרוב שנפטר.

כשאדם נפטר אנו צריכים להערך בהתאם לאירועים שנלווים לפטירה ולהיות מסוגלים לארגן אותם כמה שיותר מהר. השכרת סוכות אבלים היא אחת הדרכים.
 

היעילות ביותר לארגן את אירועי הפטירה באופן מהיר ונוח למשפחה האבלה. פטירה ברוב המקרים מתרחשת בזמן לא ידוע ואין דרך להתכונן מראש, מספר האנשים.

אשר יבואו לנחם את המשפחה האבלה יכול להיות גדול מהצפוי ולכן השכרת סוכות אבלים תקל על המשפחה האבלה את הארגון של השבעה למספר גדול של אורחים.
 

השכרת סוכות לאבלים

המשפחה של הנפטר יכולה להפחית את העומס הארגוני ולהתמקד בקבלת המנחמים המגיעים בכל יום וכמעט לאורך כל היום. השכרת סוכות לאבלים מאוד נפוצה בישראל.

ומשפחות רבות בארץ מעדיפות כיום לשכור סוכת אבלים מאשר לארח את המנחמים בביתם. השכרת סוכות לאבלים והקמת הסוכות יכולה להתבצע במהירות ולהכין את המקום לאורחים אשר יגיעו לניחום אבלים.
 

השכרת סוכות לאזכרות

לאחר 30 ימים מיום הפטירה, האורחים מגיעים שוב לנחם את המשפחה האבלה בביתה. בכדי למנוע עומס ביום זה ולאפשר לכולם להגיע ולפגוש את המשפחה של הנפטר, ניתן לשכור סוכה ליום האזכרה. השכרת סוכות לאזכרות מאפשרת למשפחה להכין מבעוד מועד את המקום לאירוח של מספר גדול של אנשים ולקבל גם ציוד נלווה הנדרש באירועים מסוג זה.
 

איך שוכרים סוכה לאזכרה?

סוכה ואוהלים לאזכרות ניתן לשכור מ-"אוהלי אברהם". "אוהלי אברהם" מספקים אוהלים לאבלים בכל עונות השנה ומתאימים את האוהל למשפחה האבלה.

יש התאמה בין האוהל ש"אוהלי אברהם" מספקים לבין העונה בשנה. אוהלי הקיץ עשויים מחומר המגן מקרני השמש ומורכבים בהם חלונות ורשתות נגד יתושים וחרקים שונים. בנוסף, ניתן לשכור אוהל עם מזגן.

אוהלי החורף לעומת זאת, עשויים מחומר מיוחד אטום למים ולרוחות. האוהלים לאבלים מותקנים על-ידי צוות מיומן ומנוסה המנוהלים על ידי אברהם עדני המתמחה בייצור והתקנת אוהלים לאירועים ולאזכרות.
 
ההתאמה של האוהל למשפחה האבלה, על-ידי הצוות המקצועי, נעשית באופן אישי, אמין ורגיש.
 

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

השירותים שלנו

 


לקבלת הצעת מחיר
ולהזמנות חייגו
072-338-05-59
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

location, location, map, marker, pin

שלום שבזי 16, ראשון לציון

phone3, phone, contact, telephone, support, call

072-338-05-59

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

ohaly-avraham2017@walla.co.il


יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 072-338-05-59 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם