אוהל לחתונה

איך אוהל לחתונה יהפוך את האירוע למושלם?

 
אוהל לחתונה ,דבר ראשון, מאפשר לכם לקיים אירוע בהתאם למספר המוזמנים שלכם ללא צורך בהשכרה של אולם גדול ויקר. דבר שני, אוהל לחתונה נותן לכם את האופציה לארגן אירוע במקום פתוח בכל מקום שמאפשר הקמה של אוהל, מה שמקנה לכם את החופש לבחור כמעט כל מקום בארץ.
 

אוהל לחתונה הפך לנפוץ מאוד גם בקרב אולמות אירועים המעוניינים להרחיב את מספר המוזמנים של הזוג המקיים את החתונה במקום.
 

אוהל עם מזגן

השאלה הנשאלת על-ידי כל זוג המעוניין לשכור אוהל לחתונה היא - מה עושים בקיץ? אז בקיץ יש פיתרון יעיל ובטוח. אוהל עם מזגן מאפשר לזוג או לכל מקיים אירוע אחר, לערוך את האירוע גם ביום הכי חם בשנה. מתכננים לערוך את האירוע בירושלים בדצמבר? אוהל עם מזגן יספק לכם פתרון גם לעונות גשומות וקרות במיוחד.
 

אוהלים גדולים למכירה

אוהלים לאירוע פרטי או אוהלים לאירוע של מוסד או חברה, יכולים לשמש לאירוע חד פעמי ולאירועים המתרחשים באופן קבוע כל שנה.

במידה והאירועים שלכם נערכים כל שנה באופן קבוע, אוהלים גדולים למכירה הם הפתרון האידאלי עבורכם. אתם יכולים לקנות אוהל גדול שיאפשר לכם לארגן אירועים קטנים וגדולים בכל ימות השנה. המחיר יהיה זול וחסכוני יותר מלקנות מבנה יקר שישמש אתכם לאירועים.
 

מאיפה שוכרים או קונים אוהלים לאירועים?

המקום הטוב והאמין ביותר הוא "אוהלי אברהם" היושבים בעיר ראשון לציון. הצוות של "אוהלי אברהם" מספק ללקוחותיו אוהלים לפי המידות הרצויות ובהתאם לאירוע שהלקוח מעוניין לקיים. האוהלים של "אוהלי אברהם" עוברים בדיקות איכות לפני הההתקנה ללקוח ונשלחים ללקוח לפי ההזמנה עם אופציה לציוד נלווה כגון: תאורה, כיסאות, שולחנות ואף מקררים בכדי לשמור על האוכל שיוגש באירוע.
 

איך בוחרים את האוהל הנכון?

"אוהלי אברהם" ישאלו אתכם את השאלות הנכונות בכדי להתאים לכם את האוהל המושלם לאירוע המושלם שלכם. תוכלו לבחור בין אוהלים לקיץ המכילים חלונות אוורור ורשתות נגד חרקים או אוהלים לחורף המוגנים מגשם ורוח, ולהיות בטוחים שהאורחים שלכם יהנו מאירוע מושלם.
 

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

השירותים שלנו

 


לקבלת הצעת מחיר
ולהזמנות חייגו
072-338-05-59
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם

location, location, map, marker, pin

שלום שבזי 16, ראשון לציון

phone3, phone, contact, telephone, support, call

072-338-05-59

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

ohaly-avraham2017@walla.co.il


יצירת קשר

לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 072-338-05-59 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם